Aktuality z Jasparu 11/2021

AKTUALITY / 11. 11. 2021
0

Po úspěšném rozšíření našich kanceláří do hlavního města jsme se odhodlali k dalšímu kroku. Tentokrát jsme se však vydali opačným směrem, a to na východ. Naši firmu tak nyní můžete nově navštívit také v Ostravě. Nejedná se však o jedinou novinku z Jasparu. Mrkněte na aktuální dění u nás a poznejte tak blíže svého partnera pro vedení účetnictví

Rosteme, a to nám umožňuje přibližovat naše služby zákazníkům zase o něco více. Přestože jsme podporovatelé digitalizace, zejména v oblasti dokumentace, rozšíření našich kanceláří do dalšího velkého města bylo jasnou volbou. Nyní se na vás bude těšit nový tým profesionálů také v Ostravě. Jsme rádi, že již od samého počátku se na nás v regionu začínají obracet noví zákazníci, kterým můžeme ulehčit pravidelnou agendu spojenou nejen  s účetnictvím.

Kancelář Ostrava

Zde nás v Ostravě najdete

Pevně věříme, že i díky tomu dokážeme naše služby posouvat opět o kousek dál. Přijďte nás v Ostravě navštívit na adrese Poděbradova 16 a určitě spolu vymyslíme řešení i pro vaši firmu. V budoucnu bychom rádi značku Jaspar rozšířili také do dalších měst, a to po celé republice. Naše služby však nekončí pouze na hranicích – už od 1. 11. 2021 je nabízíme také na slovenském trhu. Pokud jste tedy s naší dosavadní spoluprací spokojení, neváhejte předat svým tamním obchodním partnerům náš kontakt.

Web v novém kabátě

Pokud však dáváte přednost online prostředí, mrkněte detailněji na náš nový web. Právě ten představuje další horkou novinku z Jasparu. Za jeho tvorbou stojí naše dvorní grafička Ivana Slaná, která webu dodala nejen perfektní funkčnost. Internetové stránky jsme zároveň doplnili o vlastní fotografie z firemního prostředí. Nečekejte tady žádnou fotobanku.

Web v novém

Nový web Jaspar.cz

Video z focení jste mohli zaregistrovat na našem Facebooku už před letošními prázdninami. Nicméně novou variantu webu Jaspar.cz jsme spustili až během srpna a díky minimalistickému designu vám nyní můžeme mnohdy složité prostředí daňové evidence, inventarizace, vedení účetnictví a poradenství jako takového přiblížit tou nejjednodušší cestou. 

Jaspar pomáhá

Staráme se o vaše účetnictví a v tom se cítíme jako doma. Starost o druhé nám tak není lhostejná, a proto se každým rokem snažíme o podporu těch, kteří si tuto péči skutečně zaslouží. V minulých letech jsme takto podpořili například mateřské školky nebo děti s nemocí motýlích křídel. Letošní rok však namísto juniorů patřil seniorům, konkrétně Domovu seniorů Vysočany. Vedle finanční podpory jsme obyvatelům domova zpříjemnili jejich odpoledne akustickým koncertem v našem podání. 

Koncert pro seniory ve Vysočanech.

Domov seniorů Vysočany

Sociální zařízení v pražských Vysočanech, které své služby poskytuje již od roku 2021, se zabývá ošetřovatelskou péčí o seniory se sníženou soběstačností. Jsme rádi, že jsme mohli právě tento domov podpořit a zároveň přítomným posluchačům vytvořit příjemnou atmosféru. Určitě se na činnost domova podívejte i vy.

Sdílejte

NECHTE STOPU

A jaký bude váš názor?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *