Jaspar - účetní služby Jaspar - účetní služby

Účetnictví pro živnostníky i firmy

Potřebujete vést kompletní daňovou evidenci či podvojné účetnictví? Rádi byste přenechali přiznání k DPH odborníkovi? Trápí Vás otázka přenesené daňové povinnosti? Řešíte zajištění mezd a personální problematiku? Neváhejte a kontaktujte nás!

Z oblasti účetnictví nabízíme vše, co k bezproblémovému podníkání a chodu firmy potřebujete. Jsme seriózní firma znající legislativní požadavky. Za téměř dvacet let účetního vedení firem jsme načerpali řadu praktických zkušeností, které Vám rádi předáme. O veškerých účetních úkonech Vás budeme na základě Vašich potřeb důsledně informovat. Úplná transparence a časově neomezený přístup ke všem Vašim účetním datům, statistikám a reportům je samozřejmostí.

V ČEM JSME DOBŘÍ

Jaké služby nabízíme

blue line
Vedení účetnictví
Postaráme se o rychlé a správné zúčtování všech dokladů. Připomeneme Vám termíny pro včasné splnění Vašich daňových povinností. Včas zpracujeme účetní závěrku.
Daňové poradenství
Průběžné či jednorázové daňové poradenství? To necháme na Vás. Poradíme, jak zpracovat nejen daňové přiznání, ale také souhrnná hlášení.
Mzdy a personalistika
Postaráme se o veškerou administrativu týkající se Vašich zaměstnanců. Zpracujeme mzdy a měsíční přehledy pro ČSSZ a ZP.
Daňová evidence
Připravíme korektní přehledy příjmů a výdajů. Potřebujete mít skutečný přehled o majetku a závazcích? Od toho jsme tu! Spočítáme daně!
Finanční analýza, finanční audit a řízení
Pojďme spojit Váš cit pro business a potřebná data s našim zkušeným dozorem - a začněme tak efektivněji plánovat kroky Vašeho podnikání.
Woman at table

CO NÁS DĚLÁ TOU SPRÁVNOU VOLBOU

Pracujeme vždy poctivě a otevřeně

  • Propojíme naše bohaté zkušenosti s Vaším podnikáním
  • Kombinujeme podnikání s moderními technologiemi
  • Společně zefektivníme Vaše podnikání
  • Disponujeme různými technologickými východisky