Technologie Jaspar

Technologie

Účetní kancelář Jaspar patří ve svém oboru mezi technologické špičky. Využíváme všech dostupných technologií, abychom podnikatelům usnadnili správu účetnictví a ekonomické řízení jejich firem na základě těch správných (a správně interpretovaných) dat. Proto jsme dali dohromady několik systémů a platforem, o nichž se dočtete na této stránce. Případně využíváme osvědčená řešení třetích stran.

Ať už jde o digitalizaci a online archivaci účetnictví nebo třeba o ekonomický manažerský reporting, popis všech námi využívaných systémů najdete zde.

TECHNOLOGIE, S NIMIŽ PRACUJEME

IT podpora Vašeho účetnictví

Vedení účetnictví

Postaráme se o rychlé a správné zúčtování všech dokladů. Připomeneme Vám termíny pro včasné splnění Vašich daňových povinností. Včas zpracujeme účetní závěrku.

Daňové poradenství

Průběžné či jednorázové daňové poradenství? To necháme na Vás. Poradíme, jak zpracovat nejen daňové přiznání, ale také souhrnná hlášení.

Mzdy a personalistika

Pojďme spojit Váš cit pro business a potřebná data s našim zkušeným dozorem - a začněme tak efektivněji plánovat kroky Vašeho podnikání.

Daňová evidence

Připravíme korektní přehledy příjmů a výdajů. Potřebujete mít skutečný přehled o majetku a závazcích? Od toho jsme tu! Spočítáme daně

Finanční analýza, finanční audit a řízení

Pojďme spojit Váš cit pro business a potřebná data s našim zkušeným dozorem - a začněme tak efektivněji plánovat kroky Vašeho podnikání.

Controlling Jaspar

Mějte kontrolu nad tím, co se děje ve vašem účetnictví. Controlling Jaspar je cloudové analytické řešení postavené na platformě Microsoft PowerBI. Díky přímému napojení na účetní software POHODA vidíte všechny údaje neustále aktuální.

Důvěryhodný archiv

Náš virtuální důvěryhodný archiv poskytuje dlouhodobou online archivaci účetních dokumentů a tím tedy plně nahrazuje papírovou evidenci. Díky digitalizaci účetnictví se už nemusíte bát fyzické archivace dokladů.

Manažerský reporting

Mít správná účetní data je jedna věc. Ale dokázat v nich snadno číst tak, abyste na jejich základě mohli činit kvalifikovaná manažerská rozhodnutí, je věc druhá. A od toho je zde náš systém manažerského reportingu.

Ticketovací portál

Komunikujte s Vaší účetní z účetní kanceláře Jaspar jednoduše a v přehledném prostředí našeho ticketovacího portálu. Zapomeňte na těžce dohledatelné e-maily. Zadávejte úkoly, posílejte přílohy, pokládejte dotazy. Jednoduše a na pár kliknutí.

Vaše účetnictví v prohlížeči

Díky naší online platformě můžete se svými účetními daty uloženými na našich serverech pracovat pohodlně v internetovém prohlížeči. Žádné zbytečné instalace dalšího software. Používejte prohlížeč, na který jste zvyklí.

CO NÁS DĚLÁ TOU SPRÁVNOU VOLBOU

Hledáme nejlepší nástroje a řešení pro podporu Vašeho byznysu

KONTAKT

Ozvěte se nám