Manažerský reporting

Firma se dá řídit na základě domněnek nebo na základě faktů a čísel. Pokud preferujete to druhé, jste jistě zvyklí pracovat s ekonomickými daty Vaší firmy. Dnešní účetní systémy ale na manažerské řízení moc nemyslí. Pro řízení na základě dat je vždy lepší jejich vizualizace.

Proto vznikl manažerský reporting Jaspar. Jeho vstupem jsou data z účetního systému Pohoda. Výstupem jsou grafy, barevné škály a další prvky, které manažerům a majitelům firem usnadňují získávání klíčových informací pro rozhodování.

Představujeme manažerský reporting Jaspar

Řešení postavené na nejmodernějších technologiích a aplikaci PowerBI od společnosti Microsoft s přímým napojením do účetní aplikace Pohoda.

Žádné instalace, přístup z jakéhokoliv zařízení

Stačí mít jakékoliv zařízení s internetovým prohlížečem a připojení k internetu. Je jedno, kde se nacházíte a kolik je u Vás zrovna hodin. Přístup k datům o své firmě máte odkudkoliv na světě.

CO VÁS JISTĚ PŘESVĚDČÍ

Hlavní výhody manažerského reportingu

K dispozici 24/7

Díky online řešení s trvalým napojením do SW POHODA máte data pro řízení své firmy stále k dispozici.

Vizuální interpretace klíčových dat

Žádné nepřehledné prostředí účetních systémů plné tabulek. Místo toho data o Vaší firmě převedená do grafů a barevné škály.

Minimální náklady

Neplatíte žádné náklady spojené s vývojem systému. Poskytujeme jej jako službu za měsíční poplatek - menší než Váš měsíční paušál za mobil.

Zobrazte si agendy, které Vás zajímají

Manažerský reporting od firmy Jaspar obsahuje vše, co pro své rozhodování potřebujete. Detailní pohled na výkaz zisků a ztrát, pohledávky a závazky, finanční prostředky (cashflow) plus jejich vývoj v čase a mnoho dalších ukazatelů.

Letmý pohled a víte, jak si vaše firma vede

Díky vizualizaci finančních dat získáte během pár minut přehled o tom, jak si Vaše firma v jednotlivých oblastech ekonomiky vede. Stejně snadno rozpoznáte problémové oblasti, kterým je třeba věnovat zvýšenou pozornost.

KONTAKT

Ozvěte se nám