Ticketovací portál

Ticketovací portál je jednoduchá a přehledná online platforma, která představuje vše, co potřebujete pro komunikaci s naším týmem.

Můžete přes ni našim účetním, mzdovým účetním, IT technikům či daňovým poradcům zadávat požadavky či dotazy k řešení, komunikovat s nimi ohledně Vašeho účetnictví nebo jim posílat potřebné doklady.

Eskalujte své požadavky od účetní až k majiteli účetní kanceláře

Spěcháte na řešení některého z Vašich požadavků? Nedaří se Vám spojit s potřebným členem našeho týmu? V Ticketovacím portálu můžete svůj požadavek eskalovat přes vedoucí týmu až k majiteli účetní kanceláře. Nikdy se tak nestane, že by cokoliv zůstalo nevyřešeno.

Zbavte se změti e-mailů, mějte veškerou komunikaci s námi na jednom místě

Díky Ticketovacímu portálu můžete zapomenout na existenci e-mailové schránky. Minimálně při komunikaci s naší účetní kanceláří. Vše potřebné ke každému dotazu či požadavku najdete na jedné stránce bez nutnosti prohledávat stohy e-mailů.

CO VÁS JISTĚ PŘESVĚDČÍ

Hlavní výhody Ticketovacího portálu

Přehledné prostředí pro správu

Žádný složitý poštovní klient, dlouhá a nepřehledná e-mailová vlákna nebo deset zpráv v deseti oknech. Ticketovací portál je přehledná webová aplikace, kde vždy najdete vše potřebné.

Dostupné na jakémkoliv zařízení

Ticketovací portál je Vám dostupný z jakéhokoliv zařízení, ať už se nacházíte kdekoliv. Funguje jako běžná webová stránka. K jeho spuštění Vám tak stačí běžný internetový prohlížeč. V počítači, tabletu, mobilu či třeba na televizi.

Snadné zastoupení nebo předání požadavku

Je účetní, která Vás má na starosti, na dovolené? Nebo je k řešení potřeba přizvat IT specialistu či mzdovou účetní? Díky snadnému předávání otevřených úkolů vyřešíme Vaše požadavky hravě a v rámci jedné aplikace.

Mějte veškeré podrobnosti a podklady k požadavku hezky pohromadě

Vaše komunikace, odpovědi pracovníků účetní kanceláře Jaspar, přiložené soubory, náklady souvisejících víceprací, informace o aktuálním stavu či přiřazeném řešiteli. To vše přehledně na jednom místě.

Mějte přehled o stavu Vašich požadavků

Letmým pohledem zjistíte, v jaké fázi řešení jsou Vaše jednotlivé požadavky. Ty, které spěchají, snadno posunete blíže k vyřešení eskalací na vedoucího nebo management účetní kanceláře.

Rozpracovat všech požadavků snadno zobrazíte v jednom kompletním seznamu, kde Vám barevná škála podá rychlou informaci, jak si každý z požadavků stojí. Stačí jedno kliknutí a dozvíte se všechny detaily.

KONTAKT

Ozvěte se nám